Bakım Anlaşması

Makine veya Sistemlerinizde oluşan PLC, operatör panel arızalarına uzman ekibimiz, saat kavramı olmadan 7/24 Servis Bakım Hizmetleri vermektedir.

Bakım anlaşması yapmanız durumunda uzman ekibimiz tarafından tüm sistemleriniz önceden incelenir. Bu inceleme sonucunda size bir rapor sunulur.

Mevcut sistemlerinizin program yedekleri alınır. Bir kopya müşteriye verilir.
Mevcut sistemlerin çalışma şekilleri öğrenilir kısaca sistemler arıza oluşmadan tanınır,
Mevcut malzeme yedekleriniz incelenir ve bulunması zor olan, risk oluşturan malzemelerin yedeklenmesi ile ilgili rapor verilir.
Tüm sistemin elektrik projeleri incelenir, bunların bir kopyası firmamız için çoğaltılır, alınır.
Sistemin daha iyi ve güvenli çalışması ile ilgili tespit edilen optimizasyon ve revizyonlar bu raporda müşteriye bildirilir.
Tüm sistemler kayıt altına alınır. Arıza durumunda firmamızdan arızaya müdahale edecek kişiler bu kayıtlara göre sorunu çözmek için hazır bir şekilde sisteme müdahale ederler.
Bakım anlaşması olamayan müşterilerimizde tüm hizmetlerde olduğu gibi istenen hizmetin başlaması için teklifimizin yazılı olarak onaylanması gerekmektedir. Ayrıca hizmet ekibimizin o anda hizmeti vermeye uygun olması gerekir. Eğer arızadan dolayı kayıplarınız çok yüksek ise, beklemek istemiyor iseniz bizimle bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Bakım anlaşması yaptığınızda, yazılı onay daha önceden alındığından yazılı onay beklenmez,
Ayrıca bakım anlaşmamızda saat garantisi vardır. Firmamıza arızayı bildirdikten sonra, bakım anlaşmasında taahhüt edilen süre içinde hizmet verilir. Anlaşması olmayan müşterilerde ise ekibimizin uygun olduğu saatte müşteriye hizmet verilir.
Bakım anlaşması yapan müşterilerde önceden tüm sistemin program yedekleri alınır. Daha önceden tüm sistemler incelenir. Stok listesi çıkarılır. Bu sayede sistemle ilgili tüm bilgiler firmamızda önceden elde edilmiş ve sistemler tanınmış olur. Böylece arızayı çözme süresi düşer.

© 2017 SERVOTEK - Servo Motor Bakımı ve Tamiri